مقصدها

تورهای داخلی

تورکیش – ۱۴۰۰

تورهای داخلی کیش

تفریحی

یکی از جزیره های زیبا و شگفت انگیز خلیج فارس با جاذبه های تفریحی متنوع که برای یک بازدید ماجراجویانه از اعماق آب های نیلگون خلیج در کنار مرجان های زیبا و ماهی های رنگارنگ یک برنامه غواصی تفریحی داشته باشید.

اطلاعات بیشتر

تور طبیعت گردی – کویر

طبیعت گردی

تفریحی هیجان انگیز

کویر بسیار زیبا و شن های روان بلند و هیجان سافاری، شتر سواری، بازدید از خانه وحشی بافقی و دیدن نخلستان رویایی و بسیار زیبا و همچنین حضور در زور خانه و اجرای مراسم ورزش ایران باستان همراه با بانوان خاطره ای به یاد ماندنی را برای شما رقم می زند.

اطلاعات بیشتر

تور مشهد

مشهد

تفریحی

شهر بزرگ و زیبای مشهد به دلیل وجود حرم امام رضا (ع) سالانه میزبان گردشگران داخلی و خارجی است، نیز مکان های متعددی برای سیاحت در داخل شهر و اطراف خود از جمله آرامگاه حکیم ابوالقاسم فردوسی، موزه آرامگاه نادری، مجتمع الماس شرق، بازار رضا و ... می باشد.

اطلاعات بیشتر

تور کیش – ۱۴۰۰

تورهای داخلی کیش کیش

تفریحی هیجان انگیز

کیش جزیره ای در خلیج همیشه فارس یکی از مهمترین مراکز گردشگری ایرانی هاست و بسیاری از مردم سالانه از آن دیدن می کنند و علاوه بر بازار شامل مکان های دیدنی شامل کشتی یونانی، شهر باستانی حریره و شهر زیر زمینی کاریز می باشد.

اطلاعات بیشتر

درباره سام تراول

سام تراول با نام رسمی شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری سرزمین آرزوهای ماد مجری مستقیم تورهای اروپا با تنوع و ارتباط فرهنگی همانند پلی بین آسیا و اروپا است. سام تراول می تواند شما را برای اخذ ویزای شنگن از كشورهای مختلف، ارائه خدمات رزرو وقت سفارت و برگزاری تورهای نمایشگاهی، علمی، سمینار ها و برگزاری همایش های بین المللی همراهی نماید.

اطلاعات تماس

Twitter Instagram Facebook

© 1394 - تمامی حقوق برای شرکت مسافرتی و گردشگری سرزمین آرزوهای ماد (سام تراول) محفوظ می باشد.